Kaip trigubai nustebinti moterį
dovanojant jai vieną dovaną?

Yra 3 esminiai dovanos elementai, kuriuos turi turėti kiekviena moteriai įteikiama dovana.

tobulos dovanos elementai:

Įteikimas

Patį didžiausią "WAU efektą" Jūs galite sukelti prabangiai supakavus dovaną. Pakuotė – tai viena iš mažiausiai investicijų reikalaujančių dovanos sudedamųjų dalių.

Dovanos išpakavimas

Išpakuojant dovaną tikslas sukelti dar didesnį smalsumą ir tam geriausiai pasitarnauja dovanos dėžutė. Šiame etape moteris pradės vizualizuoti galimus dovanos variantus.

Pirmas kontaktas su dovana

Dažnais atvejais ne pati dovana, o papasakota istorija apie šią dovaną suteikia didžiausią vertę moteriai. Todėl pats svarbiausias dovanos elementas moteriai yra būtent tinkamai parinkta istorija.

Po dovanos įteikimo - prisiminimas visam gyvenimui.

Įgyvendinus visus šiuos 3 elementus Jūsų įteikiama dovana paliks ilgalaikį prisiminimą apie kurį bus noras pasidalinti su kitais.

Visus tris "VAU efekto" dovanos elementus turi papuošalai, bet geidžiamiausias moterų papuošalas yra deimantas.

Deimantai geriausi moterų draugai tikrai ne be priežasties:

1.

„Deimantas“ (diamond) siejamas su graikų žodžiu „adamas“, kuris reiškia nenugalimas, neįveikiamas. Toks, kokia yra meilė, santykis ir ryšys.

2.

Senovės graikai ir romėnai itin vertino deimantus ir laikė juos meilės ir prabangos simboliu. O kur dar karaliai, dėvėję deimantinius papuošalus, kaip jėgos, išminties ir stiprybės ženklą.

3.

Šie brangakmeniai ypatingi savo verte – tai itin palanki ir perspektyvi investicija. Istorijos faktai byloja, kad sunkmečiu deimantai yra geidžiamiausia valiuta.

4.

Deimantai ypatingi savo ilgaamžiškumu – jais puoštis gali net kelios kartos. Jie neblunka, nenusidėvi, nepraranda blizgesio.

5.

Deimantai yra itin reti. Tik įsivaizduokite – reikia iškasti 250 tonų rūdos, kad būtų išgautas 1 karato brangakmenis. Koks įdirbis ir vertėǃ

Briliantai

Tai didžiausią ir stabiliausią vertę išlaikantys patys brangiausi ir patys rečiausi brangakmeniai visoje žemėje. Apdirbant deimantą, jis yra šlifuojamas tol, kol įgauna 57-ias briaunas. Toks apdirbtas deimantas vadinamas briliantu. Briliantas dėl savo briaunų išgauna maksimalų ir užburiantį natūralų švytėjimą bei neapsakomą spindesį.

Tam, kad Jums nereikėtų sukti galvos dėl tobulos dovanos mes paruošėme Jums ypatingą pasiūlymą.

Pirmiausia Jūs galėsite pasirinkti skirtingo svorio briliantus, kurie yra patikrinti ir sertifikuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

Jūs gausite net 3 paruoštas istorijas, kurias galėsite papasakoti įteikiant briliantą ir taip sukuriant dar didesnę vertę dovanai.

Prabangią „Lucky diamonds“ dėžutę.

50 EUR nuolaidą juvelyrinio dirbinio gamybai. Susikurkite unikalų papuošalą su „Lucky diamonds“ briliantu.

Nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje (Išskyrus Neringą)

30 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Visi mūsų siūlomi briliantai yra originalūs, patikrinti ir sertifikuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

PASIRINKITE BRILIANTO SVORĮ (CT)

Kaina tik nuo €149

Išvalyti