Kodėl deimantai yra geriausia dovana?

Šypsena, kuri pasiekia Jos akis. Jautriausia ir įstabiausia akimirka, kai Ji supranta, kad ši dovana – amžina. Jos šiluma ir dėkingumas dėl parodyto rūpesčio, nesumeluoto dėmesio ir atidos. Ak, taip, Marilyn Monroe – „deimantai geriausi merginų draugai“. Ne todėl, kad papuošalai ryškiai švyti – nes primena ir simbolizuoja širdies švelnumą, tauriausius sielos brangakmenius.

Juos pasirinkęs gyvenimo loterijoje visada išloši – grožį, subtilumą, energiją ir išmintį. Toliau – keletas įdomių faktų ir priežasčių, kad visada būtumėte tikri dėl dovanos, kuri neša džiaugsmą

10 priežasčių, kodėl verta dovanoti deimantus

1. „Deimantas“ (diamond) siejamas su graikų žodžiu „adamas“, kuris reiškia nenugalimas, neįveikiamas. Toks, kokia yra meilė, santykis ir ryšys.

2. Senovės graikai tikėjo, jog deimantai yra ašaros, išbirusios iš Dievo akių arba dangaus žvaigždžių gabalėliai. Gal panaudosite šiuos žodžius, įteikdamas savo dovaną?

3. Senovės graikai ir romėnai itin vertino deimantus ir laikė juos meilės ir prabangos simboliu. O kur dar karaliai, dėvėję deimantinius papuošalus, kaip jėgos, išminties ir stiprybės ženklą.

4. Vestuvinių žiedų su deimantais tradicija prasidėjo 1477 metais. Austrijos erchercogas Maksimilianas pasipiršo Marijai iš Burgundijos ir padovanojo jai sužadėtuvių žiedą su deimantu. Žavu ir dabar atkartoti ir savaip interpretuoti karališkus papročiusǃ

5. Mokslininkai teigia, jog deimantai Žemėje egzistuoja jau 3, 4 milijardo metų. Ir tikriausiai egzistuos tiek pat, jei ne daugiau. Tad, taip, Jūs pelnytai galite sakyti – „meile, dovanoju Tau gabalėlį amžinybės“.

6. Deimantai ypatingi savo ilgaamžiškumu – jais puoštis gali net kelios kartos. Jie neblunka, nenusidėvi, nepraranda blizgesio.

7. Šie brangakmeniai ypatingi savo verte – tai itin palanki ir perspektyvi investicija. Istorijos faktai byloja, kad sunkmečiu deimantai yra geidžiamiausia valiuta.

8. Deimantai yra itin reti. Tik įsivaizduokite – reikia iškasti 250 tonų rūdos, kad būtų išgautas 1 karato brangakmenis. Koks įdirbis ir vertėǃ

9. Vis dar gaji nuomonė, jog deimantų įsigijimas smarkiai paplonina piniginę. Tačiau įvertinus išliekamąją vertę, kokybę, patvarumą – jų kaina tikrai nėra didelėǃ

10. Deimantai yra itin solidi ir patikima dovana. Jie puikiai tiks prie įvairių aprangos ir aksesuarų variantų, derės prie įvairių nuotaikų ir progų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

0